Гимназијске приче - Матурска екскурзија

blog

Гимназијске приче - Матурска екскурзија

Ученици четвртог разреда недавно су провели неколико топлих новембарских дана на екскурзији, на мору у Грчкој. Посетили су острво и град Крф, Видо, Палеокастрицу и Солун. Многима ће остати у сећању јединствени дух и лепота старог града Керкире, вечни шум таласа Плаве гробнице, уметнички наступ у част предака,  две плаже Палеокастрице, пливање и дружење, блиставо новембарско сунце и ноћи пуног месеца, посета Зејтинлику на Дан примирја. Како је протекло ово матурско путовање, од поласка у зору до повратка у поноћ након пет незаборавних дана - погледајте у новој епизоди наших "Прича". Наратор је Калина Кујунџић 4/4, аутор већине фотографија и кратких видеа је Јован Бабовић 4/6, наступ ученика на Виду снимила је Марта Булатовић 4/1, док је за монтажу заслужан Василије Станковић 4/4.