ПОЛАГАЊЕ ПОСЕБНОГ ПРИЈЕМНОГ ИСПИТА ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА

ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ЗА УЧЕНИКЕ СА ПОСЕБНИМ СПОСОБНОСТИМА ЗА  сценске и аудио-визуелне уметности

Субота 11.05.2024. године, 14:00-16:00

Поштовани,

Са циљем успешне реализације пријемног испита за одељења за ученике са посебним способностима зa  сценске и аудио-визуелне уметности  шаљемо вам неколико
неопходних информација.

Ученици који су се  пријавили за полагање посебног пријемног испита за специјализовано одељења за ученике са посебним способностима зa сценске и аудио-визуелне уметности   полажу тест  из опште културе.  Ученици који желе да приступе полагању испита, потребно је да буду у школи 11.маја 2024.г. у  Гимназији "Бора  Станковић" у Врању у 13.15 часова.

Јединствени списак ученика биће истакнут у холу школе и на вратима учионица.
Обезбедити да ученици имају:Ђачку књижицу са фотографијом
Флашицу воде и прибор за рад.  Мобилни телефони су забрањени.
Коначне одговоре и поступак писати хемијском оловком.
Одговори који су написани графитном оловком неће бити признати, као ни одговори који су прецртавани.

Субота, 11. мај 2024. године

13:15 – долазак ученика у школу

13:30 – улазак ученика у учионицу

14:00 – 16:00 – израда теста из опште културе

Пријављивање кандидата за пријемни испит могуће је и дан полагања  у средњим школама у којима је организовано полагање пријемних испита.

Напомена: На дан пријемног ученици су дужни да понесу ђачку књижицу са овереном фотографијом.

Упутство за ученике: МСШ – ПРИЈЕМНИ ИСПИТ (mojasrednjaskola.gov.rs)

СВИМ КАНДИДАТИМА ЖЕЛИМО МНОГО СРЕЋЕ! ДОБРО НАМ ДОШЛИ!

За све додатне информације потребно је да приступе сајту школе www.vranjskagimnazija.edu.rs