Припреме из математике за специјализовано одељење

Гимназија " Бора Станковић" у Врању  ће и ове године организовати бесплатне припреме из математике за полагање пријемног испита за све  ученике основних школа завршних  разреда који желе да упишу специјализовано одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику (ИТ смер).

Да би похађали припреме сви заинтересовани ученици треба да се пријаве  од  25. фебруара 2023. године.  Код за Гугл учионицу : 4dllbhn

Припреме ће почети у недељу 5. марта 2023у 10.00 у просторијама Врањске гимназије.

О распореду одржавања припрема заинтересовани ученици биће лично обавештени на контакт који оставе у пријави.

Више о овом смеру, пријемном испиту, предметима и организацији рада можете прочитати на сајту  школе www.vranjskagimnazija.edu.rsкао и на сајту Министарства просвете https://prosveta.gov.rs/prosveta/srednje-obrazovanje/gimnazije/specijalizovne-gimnazije-i-odeljenja/specijalizovana-it-odeljenja/